Ukázka šlechtitelského chovu hus

Aktuality

 

PLÁNOVANÉ 3 TÝDENNÍ PŘERUŠENÍ SPORTOVNÍHO RYBOLOVU NA RYBNÍCE JÁNSKÝ!

Z důvodu opravy výpustního zařízení v tělese hráze nebude možné na rybníce Jánský minimálně od pondělí 19. března do čtvrtka 5. dubna 2018 provozovat sportovní rybolov (rybník bude vypuštěn)! Přesný termín opětovného zprovoznění rybníka ke sportovnímu rybolovu zveřejníme na našich www stránkách. V uvedeném období mohou individuální zájemci přechodně chytat na nedalekém rybníce Bažantník, který je běžně určen ke skupinkovému rybolovu nebo na rybníce Linda v Hluboké u Borovan.

Děkuje Vám za pochopení

 

POZASTAVENÍ SOBOTNÍHO PRODEJE DRŮBEŽE

V měsících leden až březen 2018 bude pozastaven sobotní prodej drůbeže.

PRODEJ MLADÝCH MRAŽENÝCH PEKINGSKÝCH KACHEN (TRADIČNÍCH BÍLÝCH)

za cenu 85 Kč/kg vč. drobů  (hmotnost jedné kachny 1,9-2,6 kg). Kachny jsou chovány ve volných výbězích novohradských rybníků.

-------------------------------------

 APARTMÁNY LIPNO 

Pronajímáme nově zrekonstruované apartmány přímo na břehu Lipenského jezera ve Frymburku. Cena za apartmán 1.200,- Kč/den. Kontakt: paní Rozvaldová, telefon: 777 751 934. 

Fotografie apartmánů 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

-------------------------------------

VÝLOV RYBNÍKA ŽÁR        LISTOPAD 2017

Výlov rybníka Žár proběhl ve dnech 16. až 18. listopadu 2017. Podívejte se na krátkou reportáž z výlovu na Jihočeské televizi.

-------------------------------------

VÝLOV RYBNÍKA ŽÁR   LISTOPAD 2015

Podívejte se na video z výlovu:

Výlov rybníka Žár 2015

-------------------------------------

VÝLOV RYBNÍKA ŽÁR     LISTOPAD 2013 

Podívejte se na video z výlovu:

Výlov rybníka Žár 2013

 

Rybářství Nové Hrady s.r.o. Rybářství Nové Hrady s.r.o. Rybářství Nové Hrady s.r.o. Rybářství Nové Hrady s.r.o. Rybářství Nové Hrady s.r.o.